Type to search

DOMÁCE POLITIKA

FICO SA OBJAVIL! PREZRADIL, KDE SA VRAJ NACHÁDZAL!

Jozef Dobrik
Jozef Dobrik jún 07

Predseda Smeru Robert Fico sa opäť objavil! Vraj bude do volieb naďalej viesť stranu. Fico sa mal podľa overených zdrojov kvôli zdravotným problémom nachádzať v Izraeli, on to však popiera.

 

„Odletel do Izraela. Zveril sa do rúk tamojším najlepším kardiológom. Potrebuje, aby mu poradili a pomohli s jeho verejne známymi problémami so srdcom,“ povedal Pravde zdroj zo Slovenska, ktorý chcel byť utajený. Hovorili aj zdroje priamo z Izraela.

 

„Je to pravda a samozrejme, že o všetkom bol informovaný náš premiér Benjamin Netanjahu. Boli sme pánovi Ficovi maximálne nápomocní,“ potvrdili zahraničné zdroje, ktoré sú podľa portálu Pravda relevantné a zastávajú vysoké vplyvné funkcie.

 

(Robert Fico pred novinármi prvýkrát od zmiznutia)

 

Teraz to predseda Smeru poprel. „Žiaden Izrael, žiadni doktori,“ povedal. V uplynulých dňoch vraj veľa chodil po Slovensku a bol aj v Mostare na otvorení výstavy spolu s ministerkou kultúry Ľubicou Laššákovou a ďalšími osobnosťami. Vraj je prekvapený, že si ho z množstva novinárov, ktorý na výstave boli, žiaden nevšimol.

 

Fico ďalej nekomentoval informácie o mimoriadnom sneme Smeru-SD ani o tom, že by premiér Peter Pellegrini mohol kandidovať za predsedu strany. „Nevidím žiadny dôvod, aby sme robili personálne zmeny,“ vyhlásil. Avizoval, že ho čaká cesta po Slovensku a diskusia aj s nespokojnými straníkmi. 

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak