Type to search

DOMÁCE POLITIKA SPRÁVY

PREPOJENIE SMERU S MAFIOU EXISTUJE! TU JE DÔKAZ

 

Líder OĽaNO Igor Matovič pripomenul vzťahy Roberta Fica s Norbertom Bödörom.

 

Zverejnená komunikácia Mariana Kočnera je dôkazom, že to opoziční politici myslia s očistou štátu od korupcie a mafie vážne. Tvrdí to Igor Matovič.

 

„Dnešný deň je dôkazom toho, že na čo čomu OĽaNO desať rokov upozorňuje, tak dnes máme prvý písomný dôkaz priamo z polície,“ povedal Matovič na brífingu.

 

Líder obyčajných upozorňoval na to, že Norbert Bödör má dlhodobo blízke vzťahy so šéfom Smeru Robertom Ficom. „Fico tomuto človeku dovolil, aby dosadil svojho de facto švagra Tibora Gašpara za policajného prezidenta. Fico umožnil človeku, ktorý zabezpečoval diskreditáciu opozičných lídrov, aby si sprivatizoval políciu,“ hovoril na brífingu Matovič o Bödör.

 

 

„Fico chodil na večierky firmy, ktorú nafutroval zo štátnych peňazí. Bödör sa teraz chváli po Nitre, že jeho majetok má 250 miliónov,“ dodal Matovič.

 

„Ak chceme prepojenie medzi Smerom a Marianom Kočnerom, kde viac by sme ho mali hľadať? Fico bol tomuto človeku štyrikrát na vianočnom večierku,“ uviedol.

 

(​Na fotke Norbert Bödör. „Robert Fico človeku, ktorý zabezpečoval dôkazy na diskreditáciu opozičných lídrov, dovolil sprivatizovať policajné zložky. Mafia ovládla štát,“ vyhlásil Matovič)

 

Líder opozičnej strany si zároveň myslí, že informácie, ktoré ešte neboli zverejnené, ukážu oveľa viac. „Po tom budú zverejnené podrobné komunikácie týchto ľudí, myslím si, že budeme ešte zhrození z toho, s kým všetkým a ako komunikoval Marian Kočner. Kto boli tí ľudia, na ktorých sa spoliehal, ktorí mu pomáhali v tých jeho ťažkých časoch, ktorí mu pomáhali zabezpečovať spravodlivosť pre neho a jeho ľudí,“ povdal Matovič.

 

„Ak by som bol Fico, dnes prekročím hranice a už sa na Slovensko nikdy nevrátim,“ uzavrel.

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak