Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Ficovi praskli nervy! Neuveríte, čo to spôsobilo

Edita Silna
Edita Silna aug 24

Expremiérovi ide karta. Svoje reči a názory vyjadruje čím ďalej tým viac agresívnejším spôsobom. Tentoraz sa mu to nevyplatilo.

 

Nevedno, či si chcel len ponadávať na zlých novinárov, šíriť nejaké svoje konšpirácie o spiknutí proti Smeru alebo sa sťažoval na niekoho iného, kto mu ako predsedovi Smeru strpčuje život. Napríklad na neposlušnú ministerku a slovenské „veľké dievča“, Andreu Kalavskú, alebo na svojho „podriadeného po straníckej línii“ Petra Pellegriniho. Isté je len to, že s jazykom, akým napísal svoj pravidelný komentár do denníka Hospodárske noviny nebol pre redakciu prijateľný. Po stopke sa za hlavu museli chytať asi všetci Ficovi mediálni radcovia zo Súmračnej.

 

(Slovenský Expremiér Róbert Fico)

 

Podľa nášho zdroja z prostredia strany sa Fico nedal presvedčiť a na každom svojom problematickom slovíčku trval. Dozvedeli sme sa od neho, že problémom mal byť Ficov útočný štýl a nie najšťastnejší slovník. O obsahu však mlčia z centrály Smeru, ako aj v Hospodárskych novinách. Žena, ktorá sa postavila publikovaniu názorov niekdajšieho najsilnejšieho muža Slovenska, šéfredaktorka HN Marcela Šimková  len stroho povedala, že jeho komentár nedodržiaval pravidlá.

 

„Je mi ľúto, že musím hovoriť o cenzúre a porušovaní demokratických pravidiel v tejto krajine. Koľkokrát mám opakovať primitívnu poučku o demokracii, že o zostavovaní vlády musia rozhodovať parlamentné voľby a nie ulica alebo nejakí majitelia médií,“  povedal.

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak