Type to search

POLITIKA SPRÁVY

ŠKANDÁL! Pozrite sa, ako Trubana dobehla jeho minulosť

 

Líder ultraliberálnej strany Progresívne Slovensko, Michal Truban má opäť čo vysvetľovať. Na internete sa objavilo ďalšie video z prednášky Michala Trubana pred študentmi, ktoré je ešte drsnejšie ako tie predošlé. Líder progresívcov v ňom hovorí, že drogy sú úplne skvelý softvér. Truban dokonca vytiahol z vrecka nejaký sáčok a povedal, že tam je marihuana. Spomenul aj tvrdé drogy ako kokaín a LSD.

 

Najnovšie sa na sociálnych sieťach objavilo ďalšie Trubanovo video, v ktorom sa pred mládežou opäť nekriticky až pozítívne vyjadruje o drogách:

 

“Ja som hľadal, či neexistuje už nejaký taký spôsob hackovania, ktorý náš mozog ohlupuje a zároveň je účinný a či sa z neho nedá poučiť. A vďaka mojej dlhodobej práci a skúsenostiam som na to prišiel. Existuje. Áno, sú to drogy.”

A dodal: “Je to napríklad marihuana”, pričom z vrecka vytiahol nejaký sáčok, zrejme so spomínanou marihuanou.

Truban ďalej pokračoval:” Je to kokaín, LSD”, – to tu nemám pre istotu.”

 

(Pri týchto Trubanových slovách sa už jasne vynára otázka, či sa nejedná o nejaký z trestných činov. Jeho slová o drogách totiž vôbec nevyznievajú pre mládež varovne, ale skôr pozitívne. Dokonca to dáva za príklad ako dosiahnuť v živote úspech)

 

Následne sa o drogách vyjadril v pozitívnom zmysle: ”Tieto drogy sú úplne super softvéry, ktoré nám hackujú,  ohlupujú náš mozog.”

Truban ďalej poučoval študentov ako brať drogy: “To je základný princíp dať si tú prvú dávku. Neni to len v tom množstve, čo si dáte, ale aj v tom, ako to urobíte. “

“To,čo chcem povedať, je princíp prvej dávky aplikovať aj na toto opakovane. Zo začiatku, nie len to, že ja som si tú prvú dávku dal len tak jemne, ale keď nepatrím k tým piatim percentám, k tým nadrteným ľuďom, tak aj tie ďalšie dávky veľmi, veľmi pozvoľna, pomalučky, úpne easy, dávam si to, kedy sa mi chce. Postupne sa ponáram do tej drogy, netlačím na pílu.” povedal Truban.

 

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak