Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Neuveríte, do koho sa pustil Robert Fico po zverejnení nahrávky Kočnera s Trnkom!

 

Smer nemá s kauzou Gorila nič spoločné, povedal predseda koaličného Smeru-SD Robert Fico vo videu na sociálnej sieti. Doplnil, že Gorila je podľa neho „obludnou kauzou druhej Dzurindovej vlády“  z rokov 2002-2006.

 

Podľa Fica išlo v Gorile o provízie z privatizácie strategických podnikov a kupovanie poslancov “predovšetkým v prospech skupiny Penta.  Tí, čo by mali najviac mlčať a chodiť od hanby po kanáloch, robia vyhlásenia, ktorými sa vlastnú kauzu snažia za každú cenu hodiť na Smer,” doplnil predseda Smeru.

 

“Je tragikomické pozerať sa na gorilie mláďa Beblavého, ktorý ako štátny tajomník Dzurindovej vlády kryl všetky špinavosti SDKÚ. A keď aj vyšli na povrch, iba s hrdosťou za túto stranu opäť kandidoval.“

 

Vo videu Fico kritizoval nezaradeného poslanca Národnej rady SR a lídra strany Spolu Miroslava Beblavého, predsedu SaS Richarda Sulíka a exprezidenta a predsedu strany Za ľudí Andreja Kisku.

 

Prečítajte si TAJNÝ rozhovor Kočnera s Trnkom: Viem, že ma zabijú, som mŕtvy!

Kočner mal varovať bývalého generálneho prokurátora, že ho zabijú…

 

Fico skritizoval tiež Sulíka, ako obviňuje SMER a sám dohadoval s Kočnerom voľbu generálneho prokurátora, a za pokrytecké vyhlásil tiež reakcie exprezidenta Kisku, ktorého hlavný expert na zdravotníctvo má byť zároveň manažérom Penty. Záverom pripomenul, že väčšinu médií na Slovensku vlastní Penta a práve preto voči týmto politikom majú byť zhovievavé.

 

Napokon Fico na konci videa uvádza, že SMER nemá s Gorilou nič spoločné.

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak