Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Neuveríte, do čoho všetkého je zapletený Martin Glváč!

Edita Silna
Edita Silna okt 21

 

Podpredseda parlamentu a krajský šéf Smeru si cez Threemu dohadoval s Kočnerom biznis s pozemkami na Čiernej Vode a rozoberal s ním, ako sa má rekonštruovať vláda po Ficovom odchode.

 

Nikto z najvyššieho vedenia Smeru nemá také toxické kontakty ako podpredseda parlamentu a krajský šéf strany v Bratislave Martin Glváč. Napriek priamym a priateľským kontaktom s Marianom Kočnerom, aj lascívnej komunikácii s Alenou Zsuzsovou je stále jedným z najvplyvnejších ľudí v najsilnejšej vládnej strane. Glváč bol zadobre aj s odsúdeným daňovým podvodníkom Ladislavom Bašternákom a hovorí sa o ňom aj v nahrávke Gorily.

 

(Fotografie, ktoré Martin Glváč posielal Alene Zsuzsovej. Zdroj Denník N)

 

Jeho kontakty s Bašternákom a Zsuzsovou sú verejne známe už od januára, no on cez šifrovanú aplikáciu Threema živo komunikoval aj priamo s Kočnerom a rozoberal s ním politické aj obchodné témy. Glváčovi sa Kočner dokonca snažil sprostredkovať obchod s pozemkom, ktorý však nie je písaný na neho, ale na spolumajiteľa J&T Igora Rattaja.

 

Neuveríte, do koho sa pustil Robert Fico po zverejnení nahrávky Kočnera s Trnkom!

Smer nemá s kauzou Gorila nič spoločné, povedal predseda koaličného Smeru-SD….

 

V Smere už po zverejnení komunikácie so Zsuzsovou začali zvažovať či sa môže Glváč pre svoje toxické kontakty objaviť na kandidátke do februárových parlamentných volieb. V strane sa tiež obávajú, čo ešte „vypadne“ z komunikácie mafiána Kočnera. Ten je od pondelka obžalovaný z prípravy vraždy novinára Jána Kuciaka.

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak