Type to search

POLITIKA SPRÁVY

MIMORIADNE: Takto vyzerá prepis komunikácie medzi „Maznákom“ a Kočnerom!

 

Igor Matovič dnes zverejnil prepis časti údajnej komunikácie Martina Glváča s Mariánom Kočnerom. Komunikovať mali cez aplikáciu Viber. Podľa Matoviča ide o časť komunikácie, ktorú si vymenili od 19. júla do 31. júla 2016.

 

„Zverejňujem 46 správ medzi Marianom Kočnerom a Martinom Glváčom,“  povedal Matovič s tým, že komunikácia sa týka aj Martiny Lebiš Ruttkayovej, ktorá v minulosti pracovala v týždenníku Plus 7 dní a v denníku Plus 1 deň. Naposledy pôsobila ako šéfredaktorka spravodajského portálu Glob.sk.

 

Minulý týždeň unikla na verejnosť informácia z Threemy, že novinárka, ktorá je aktuálne na materskej dovolenke, si v minulosti vypýtala 1200 eur na dovolenku na Kapverdách.

 

(Foto prepisu komunikácie medzi Mariánom Kočnerom a Martinom Glváčom, ktorý zverejnil Igor Matovič)

 

Tá komunikácia je pravá. Na to môžete zobrať jed, vyhlásil Matovič. Podľa neho si spravodlivosť „hľadá cestičky“. Neprezradil však odkiaľ správy má. „Zdroj si budem chrániť…. Pravosť garantujem,“ zdôraznil.

 

Jeho slová má potvrdzovať aj fakt, že rozhovor oktorom sa Glváč s Kočnerom dohadovali, naozaj týždenník Plus 7 dní aj uverejnil s nadpisom „Martin Glváč o prepojení špičiek Smeru s Bašternákom: Aké väzby, preboha! Už toho mám naozaj dosť„.

 

Neuveríte, do čoho všetkého je zapletený Martin Glváč!

Podpredseda parlamentu a krajský šéf Smeru si cez Threemu dohadoval s Kočnerom biznis s pozemkami na Čiernej Vode a rozoberal s ním, ako sa má rekonštruovať vláda po Ficovom odchode…

 

Matovič vyzval Glváča, aby odstúpil do zajtrajšieho poludnia inak zverejní celú komunikáciu. Podľa šéfa OĽaNO ide o 900 správ z rokov 2014 až 2016, pričom krajský predseda Smeru-SD mal tvrdiť, že s Kočnerom sa nestretol od januára 2012.

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak