Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Pozrite sa, kto je nová žena po boku Roberta Fica!

 

Expremiér mal za roky pôsobenia vo vrcholovej politike po svojom boku množstvo atraktívnych dám. Teraz sa objavuje po boku šéfa Smeru nová kráska, 26-ročná Veronika.

 

Zatiaľ pôsobí placho a nenápadne, no bez pozornosti rozhodne nezostáva. Kde sa objaví, obzerajú sa za ňou mnohí, najmä páni. Mladá, sympatická tmavovláska s prenikavým pohľadom, ktorá v posledných týždňoch sprevádza na cestách po regiónoch Slovenska predsedu strany Smer Roberta Fica, vyvoláva značnú mieru zvedavosti. A, samozrejme, i uštipačných poznámok. Lebo, čo si budeme hovoriť, bývalý premiér je veru povestný kadečím, aj dobrým vkusom na ženy. Pri pohľade na túto mladú dámu preto nie div, že sa temer každému tlačí na jazyk rovnaká otázka. Vyslovovať nahlas ju však hádam ani netreba. My môžeme ponúknuť odpoveď minimálne na jedno – kto je nové žieňa pohybujúce sa v blízkosti Roberta Fica.

 

(Ide o 26-ročnú Veroniku Murkovú z obce Nitrianske Pravno v Prievidzskom okrese. Pri pohľade na štíhle nohy, minisukňu a detskú tvár asi nikoho neprekvapí, že táto slečna má za sebou súťaž krásy. Veronika sa na nej zúčastnila v roku 2009)

 

Ešte donedávna pracovala ako radkyňa na regionálnom úrade verejného zdravotníctva. Už počas fungovania v tomto štátnom úrade „pričuchla“ k politike, a to v mládežníckej organizácii strany Smer. Ako mladej sociálnej demokratke sa jej tento rok podarilo dostať sa dokonca na smerácku kandidátku do volieb do Európskeho parlamentu. Ušlo sa jej relatívne pekné 11. miesto.

 

(Veronika Murková odchádza zo smeráckej centrály)

 

Napriek tomu pri zmienke o jej mene zrozpačitejú aj ostrieľaní predstavitelia vládnej strany. „Veronika Murková? A to by mal byť kto?“ lovili v pamäti oslovení smeráci na otázky o tejto mladej dáme. Niektorým napokon došlo. „Aha! To nie je tá slečna, ktorá sa začala pred časom objavovať v blízkosti  nášho hovorcu Mažgúta a teraz sprevádza aj nášho predsedu po regiónoch?“ reagovali protiotázkou.

 

PIKANTNÉ ZÁBERY NOVEJ HOVORKYNE MINISTERSTVA KULTÚRY! IDE V TROŠKOVEJ ŠĽAPAJÁCH

Začínala s Máriou Troškovou a Katarínou Saganovou, užívala si aj s finančníkmi na jachte v Monaku…

 

V súvislosti s tým sa iste žiada ozrejmiť, ako sa táto takmer neznáma tvár dostala na pomerne vysoké miesto spomínanej kandidátky. Lenže objasniť takýto jav nie je jednoduché ani pre smerácku jednotku v eurovoľbách Moniku Beňovú, ktorá priznala, že odpoveď veru nepozná. „Vôbec vám neviem opísať, ako sa tvorila kandidátka, pretože som do toho nezasahovala. Musíte zavolať pánovi Ficovi, on ako predseda tvoril kandidátku, prípadne niekomu z predsedníctva,“odporučila nám, ako by sme mohli zistiť, čím si mladá brunetka vyslúžila miesto na listine. Beňovej spočiatku jej meno nič nehovorilo, až po zamyslení si však predsa len spomenula, že Veronika Murková „za nás kandidovala“.

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak