Type to search

POLITIKA SPRÁVY

TAJNÁ DOHODA! Fico kryl Kočnerovi chrbát

Edita Silna
Edita Silna nov 18

 

Marian Kočner na ďalšej nahrávke hovorí o tajnej dohode s Robertom Ficom (Smer-SD).

 

Marian Kočner si začiatkom septembra 2015 nahral rozhovor s podnikateľom Michalom Suchobom. Témou ich stretnutia bol aj vtedajší premiér Robert Fico.

 

Suchoba si chcel od Kočnera vypýtať peniaze za to, že finančná správa mu nebude kontrolovať dane. Nahrávku má k dispozícii Denník N.

 

Kočner hovorí v nahrávke podnikateľovi, že nechce platiť veľa, lebo má dohodu s Ficom.

 

MIMORIADNE: Fico bol Kočnerov šéf! TU je dôkaz

Podľa komunikácie Mariana Kočnera a Norberta Bödöra cez Threemu bol Bödör v kontakte s Robertom Ficom aj Robertom Kaliňákom…

 

„Ja som kedysi povedal Robovi jednu vec z očí do očí, takto ako tebe, keď sme spolu sedeli a keď som urobil to, čo som urobil, aby vyhrali voľby: Pokiaľ táto vláda bude vládnuť, chcem mať svätý pokoj, nechcem, aby sa do mňa nejaký k…t navážal, či to bude policajt, daňový úrad, alebo prokuratúra. A on mi hovorí: Budeš ho mať. A ja mu hovorím: Keď nie, ty nebudeš premiér. A on hovorí: Ja to viem. No, vybavená vec a takto to je,“ hovorí Kočner.

„On si pamätá, že v tej vláde je preto, lebo ja som rozoštval bývalú premiérku a predsedu parlamentu, pokračuje Kočner s narážkou na expremiérku Ivetu Radičovú a bývalého šéfa parlamentu Richarda Sulíka.

 

Suchoba hovorí Kočnerovi, že sú od „Roba“ o päť poschodí nižšie.

 

„Ale ja nemám problém mu to pripomenúť, len to je ko…na čistá, nestojí to za to. Ja budem radšej, keď tam bude on, lebo viem, že ja budem mať svätý pokoj, ja mám kdesi odložené nejaké veci, o ktorých on vie,“ odpovedá mu Kočner.

 

Prečítajte si TAJNÝ rozhovor Kočnera s Trnkom: Viem, že ma zabijú, som mŕtvy!

Marian Kočner mal varovať bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku, že ho zabijú…

 

Kočner si pri stretnutiach nahrával viacerých ľudí. Nedávno bola zverejnená nahrávka, na ktorej nadáva bývalému generálnemu prokurátorovi Dobroslavovi Trnkovi kvôli vydieraniu šéfa Penty Jaroslava Haščáka.

 

O Robertovi Ficovi sa Kočner vyjadroval aj v rozhovoroch s nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom. Fica mali nazývať „šéf“.

 

Z komunikácie s Alenou Zsuzsovou zase vyplýva, že sa mal Kočner stretávať s Ficom aj po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, z ktorej je obžalovaný.

 

Kočner sa Zsuzsovej v správach priznal aj k tomu, že sa obáva konca Ficovej vlády. „Bojím sa, že to Hranol neustojí,“ písal jej dva dni po Kuciakovej vražde.

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak