Type to search

SPRÁVY

Čaká Fica ROZVOD? Neuveríte, kde sme prichytili Svetlanu!

 

Svetlanu Ficovú pravidelne vídavať na novej adrese.

 

Robert Fico prednedávnom novinárom priznal, že už od júla dal zbohom kontroverznému bytovému komplexu Bonaparte a definitívne si zbalil kufre. Napriek tomu sa u Ficovcov po nociach na Napoleonovom vŕšku naďalej svieti a bytový palác naďalej navštevuje Ficova manželka Svetlana. Tá ale denne jazdí aj na novú adresu, len pár ulíc vzdialenú od Bonaparte.

 

(Známe sídlo Bonaparte: Ficovci v ňom bývajú už 7 rokov. Kritizujú ich za to, že majiteľom ich bytu je daňový podvodník Ladislav Bašternák)

 

Do Bonaparte sa rodina Roberta Fica nasťahovala v roku 2012. Vtedy šéf Smeru ešte netušil, že si čerstvým prenájmom poriadne zavarí. Luxusná „bytovka“ totiž patrí do developerského katalógu Ladislava Bašternáka, ktorý je v súčasnosti odsúdený na päť rokov nepodmienečne za neodvedenie dane a poistného.

 

TAJNÁ DOHODA! Fico kryl Kočnerovi chrbát

Marian Kočner na ďalšej nahrávke hovorí o tajnej dohode s Robertom Ficom (Smer-SD)…

 

S Ficom okrem iného susedil aj byt, ktorý patril firme Správa a inkaso zmeniek, ktorú mal pod palcom Marian Kočner. Ten je zase väzobne stíhaný a obžalovaný v kauze možného falšovania miliónových zmeniek voči televízii Markíza. Taktiež čelí obžalobe za objednávku vraždy novinára Jána Kuciaka.

 

 

Bývalého ministra vnútra Kaliňáka zadržala polícia!

Robert Kaliňák si neustrážil tachometer svojho Audi A6 v bratislavskom tuneli Sitina….

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak