Type to search

POLITIKA SPRÁVY

ODHALENIE! Truban prezradil, aký má vzťah k drogám

Edita Silna
Edita Silna nov 29

 

Líder ultraliberálnej strany Progresívne Slovensko, Michal Truban má toho veľa na rováši. 

 

Začalo to, keď sa na internete objavili videá z prednášok, kde pred študentmi hovorí o pozitívnych účinkoch drog. Líder progresívcov v ňom hovorí, že drogy sú úplne skvelý softvér. Truban dokonca vytiahol z vrecka nejaký sáčok a povedal, že tam je marihuana. Spomenul aj tvrdé drogy ako kokaín a LSD.

 

“Ja som hľadal, či neexistuje už nejaký taký spôsob hackovania, ktorý náš mozog ohlupuje a zároveň je účinný a či sa z neho nedá poučiť. A vďaka mojej dlhodobej práci a skúsenostiam som na to prišiel. Existuje. Áno, sú to drogy.”

A dodal: “Je to napríklad marihuana”, pričom z vrecka vytiahol nejaký sáčok, zrejme so spomínanou marihuanou.

Truban ďalej pokračoval:” Je to kokaín, LSD”, – to tu nemám pre istotu.”

 

(Nikto nepochybuje, že Truban vie, o čom hovorí)

 

Následne sa o drogách vyjadril v pozitívnom zmysle: ”Tieto drogy sú úplne super softvéry, ktoré nám hackujú,  ohlupujú náš mozog.”

Truban ďalej poučoval študentov ako brať drogy: “To je základný princíp dať si tú prvú dávku. Neni to len v tom množstve, čo si dáte, ale aj v tom, ako to urobíte. “

“To,čo chcem povedať, je princíp prvej dávky aplikovať aj na toto opakovane. Zo začiatku, nie len to, že ja som si tú prvú dávku dal len tak jemne, ale keď nepatrím k tým piatim percentám, k tým nadrteným ľuďom, tak aj tie ďalšie dávky veľmi, veľmi pozvoľna, pomalučky, úpne easy, dávam si to, kedy sa mi chce. Postupne sa ponáram do tej drogy, netlačím na pílu.” povedal Truban.

 

Súčasný líder progresívcov predal svoju IT spoločnosť WebSupport za podozrivo výhodných podmienok, ktoré mohli byť vopred dohodnuté a mohli súvisieť s jeho vstupom do politiky. Takto si mohol prísť na desiatok miliónov eur.

 

Dohoda strán Za ľudí, PS/Spolu a KDH má priniesť Slovensku zmenu!

Sledujte brífing predstaviteľov strán Za ľudí, PS/Spolu a KDH…

 

Ukázalo sa, že firma Websupport poskytovala a v mnohých prípadoch aj stále poskytuje svoje služby stránkam s erotickým a porno obsahom.

 

Prednedávnom sa dokonca neúctivo vyjadril aj na adresu robotníkov a pracovnej triedy. „Roboši, teda robotníci, to je úplne špeciálna sekta ľudí. Dáš mu robiť kachličky a on ťa o*ebe.“ povedal Truban. Nie je úplne jasné, čo má Michal Truban v hlave, lepšie povedané, čo mu v nej po tých dávkach ešte ostalo, no rohodne budeme jeho politickú cestu aj naďalej sledovať.

 

 

NEUVERÍTE, čo na Trubana tentokrát vytiahol politik Borguľa!

Známy bratislavský komunálny politik Martin Borguľa na sociálnej sieti napísal o prevodoch firiem súčasného šéfa Progresívneho Slovenska…

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak