Type to search

DOMÁCE POLITIKA

Truban klamal ohľadom drog! Vieme, čo všetko skúsil

Ešte minulý týždeň líder PS/Spolu hovoril, že mal len jeden joint na internáte. Líder koalície PS/Spolu Michal Truban zverejnil video, kde nepriamo priznal, že nehovoril o drogách pravdu. Viac ako týždeň po zverejnení zostrihov z jeho starej prednášky nakrútil Truban video a povedal, že marihuanu fajčil viackrát a nielen na internáte, a že pred dvanástimi rokmi raz skúsil aj LSD, čo je silná halucinogénna droga. „To je všetko. Aj toto je súčasť môjho príbehu,“ povedal Truban.

 

„Cítil som, že vo svojej komunikácii som sa oveľa viac zaoberal tými, čo na mňa útočili, ako svojimi chybami,“ povedal Truban a nepovedal priamo, že by klamal. Povedal, že urobil chyby. „Zachoval som sa ako politik, ktorým nikdy nechcem byť,“ povedal. „Aj toto obdobie je súčasťou môjho príbehu nie sú to len podnikateľské úspechy, šport a triatlon, ale aj takéto chyby.“

 

Na YouTube sa v minulosti objavilo krátke video, v ktorom Truban študentom hovorí o svojom podnikateľskom príbehu a aj o drogách.

Aj keď naňho začali koaliční aj opoziční politici útočiť, Truban trval na tom, že mal len jeden joint (teda cigaretu marihuany) na internáte a odmietal, že by bral tvrdé drogy. Z dlhšieho zostrihu videa potom vyplynuli pochybnosti, či naozaj išlo iba o marihuanu, spochybňovali to aj experti na závislosti.

Truban sa neudržal! Pozrite, ako povýšenecky sa vyjadruje o robotníkoch

Zdá sa, že líder strany progresívne Slovensko, Michal Truban zrejme…

Vo videu hovorí, ako z jeho pohľadu drogy fungujú, prízvukuje, že má na drogách rád „dopamín efekt“ (príjemné pocity po požití drog), používa slang užívateľov drog, keď povie, že spoznal „bad trip“ (zlé stavy po požití drog). Viackrát použil spojenie „čo ma drogy naučili“.

 

Truban sa priznal aj k užívaniu LSD a uznal si chybu, že po zverejnení videa nekomunikoval tak, ako mal. „Chcel som vyzerať omnoho lepšie ako som,“ hovorí teraz.

 

Povedal aj to, že pred študentmi tak o drogách hovoriť nemal. „Takto sa o drogách pred študentami hovoriť nemá.“ Povedal, že drogy sú škodlivé a mnohým rodinám zničili rodiny. „Urobil som veľmi veľa chýb a chcem sa z nich poučiť.“

PS – Spolu si údajne kupujú voličov! Pani Natália prezradila, ako to prebieha

Na sociálnej sieti Facebook sa začala vo veľkom šíriť správa…

 

 

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak