Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Boris Kollár a mafia? TOTO o ňom prezradili bývalí kamaráti

V okolí Borisa Kollára sa pohybovalo až príliš veľa mafiánov a bielych koní, po ktorých sa neskôr zľahla zem.

 

Na základe objavených dokumentov, ktorých pravosť sa napokon potvrdila je už jasné, že Boris Kollár mal v podsvetí mnoho známych a dokonca s nimi robil aj biznis.

 

„Kollára v nich označuje ako jedného z poskokov „veksláka“ Petra Steinhübela, prezývaného Žaluď, ktorý sa neskôr vypracoval na silného muža bratislavského podsvetia. Zastrelili ho v auguste 1999,“ uviedol zdroj.

 

Skupina do ktorej Boris Kollár patril sa podľa zistení  zaoberala nelegálnou výmenou peňazí, či pašovaním tovaru.

Kotleba sa obul do Matoviča! Ten ho zotrel jedinou vetou

Líder strany OĽaNO Igor Matovič by išiel rečniť na míting…

Kollár vlastnil so Steinhübelom oficiálne i obchodnú spoločnosť.

 

Marian Kočner poukázal aj na ďalšie Kollárove, údajne náhodné kontakty s niektorými členmi podsvetia a spochybnil jeho poctivosť. Hovoril o tom, že Kollár s Petrom Steinhübelom a Romanom Deákom pašovali na tony striebro v tehličkách z Nemecka do Československa. „Nezaplatili ani clo, ani daň a načierno ho predávali do zlatníctiev a klenotníctiev v Bratislave a Prahe,“ povedal Kočner s tým, že Kollár bol napr. so Steinhübelom v aute, keď na neho strieľali.

 

Podnikateľ tiež Kollára obvinil, že bil budúcu matku svojho dieťaťa. „Kopal tehotnú matku svojho dieťaťa do brucha, do tváre, až kým som nepriskočil. Dieťa pod zákonom kopal dnes poslanec nad zákonom,“ vyhlásil Kočner. 

Kollár potvrdil stretnutia so Zsuzsovou! Neuveríte, čo spolu preberali

Boris Kollár sa so Zsuzsovou stretol asi trikrát. Tá je…

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak