Type to search

POLITIKA

Matovič odkázal Ficovi, čo si o ňom myslia ľudia v uliciach

Na svete neexistuje štát, kde by si jedna osoba sprivatizovala políciu. Uviedol predseda opozičného hnutia OĽaNO Igor Matovič v súvislosti s nitrianskym podnikateľom Norbertom Bödörom. Obvinil za to súčasnú vládnu koalíciu na čele s Robertom Ficom.

 

Ako ho doplnil poslanec NR SR Gábor Grendel, bol to práve Bödör, ktorý pre obžalovaného Mariana K. zariaďoval policajné lustrácie osôb, získaval informácie z polície alebo vplýval na konania, ktoré sa ho týkali.

 

„Mafia všade na svete nemôže existovať bez prepojenia na súdy, prokuratúru a políciu,“ povedal Grendel s tým, že presne takýmto spôsobom pôsobila skupina Mariana K. na Slovensku.

 

Matovič v tejto súvislosti zdôraznil, že keď bývalý premiér Robert Fico medializoval jeho daňovú kauzu, svedka zabezpečil práve Norbert Bödör.

Korupcia a miliónové škody! Starosta z PS-Spolu sa naozaj vyznamenal

Predseda strany Spolu, Miroslav Beblavý sa často pasuje do role…

Fico podľa neho tiež už v roku 2016 priznal, že bol štyrikrát na vianočnom večierku bezpečnostnej služby Bonul. Túto firmu podľa Matoviča Fico „nafutroval štátnymi zákazkami“.

 

„Keby som bol Robert Fico, dnes prekročím hranice a nikdy viac sa na Slovensko nevrátim,“ povedal Matovič. Gábor Grendel doplnil, že za súčasný stav okrem Smeru môžu aj jeho koaliční partneri.

ŠOK: Kaliňák nás oklamal! Na kandidátke SMERU sa objavilo jeho meno

Na kandidátke vládnej strany nájdete aj meno, ktoré tam vraj nemalo…

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak