Type to search

POLITIKA SPRÁVY

Tajná fotografia KOČNERA s KOLLÁROM! Boris, TOTO už nevysvetlíš…

Edita Silna
Edita Silna feb 14

O tom, že líder strany Sme rodina Boris Kollár má blízko k podsvetiu, už snáď nikto pochybovať nemôže. To dokazujú aj uniknuté zábery zo spoločnej oslavy, kde sa veselo zabával po boku Mariana Kočnera.

 

Donovaly neďaleko Banskej Bystrice, sa spája s menom kontroverzný podnikateľ z mafiánskych zoznamov obžalovaných z objednávky vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Marian Kočner si tu užíval zlatú éru slávy, podnikal a stretával sa so slovenskou politickou a spoločenskou smotánkou.

 

Z archívu sa nám podarilo nájsť fotografie, ktoré vznikli krátko pred Vianocami roku 2005 na jednej z prezentačných akcií svetoznámej topmodelky Adriany Sklenaříkovej.

 

Kollár potvrdil stretnutia so Zsuzsovou!

Neuveríte, čo spolu preberali…

Kočner je tu napríklad v spoločnosti Moniky Flašíkovej Beňovej, Fedora Flašíka, či  svojho dobrého kamaráta Borisa Kollára.

 

Boris Kollár, tento týždeň, začal obviňovať iných politikov zo stretnutí s Marianom Kočnerom. V TV Markíza uviedol že disponuje nahrávkou súkromného stretnutia Fica s Kočnerom. Nehcel však uviesť odkiaľ takúto nahrávku získal a odmietol ju ukázať. „Nebudem to ďalej konkretizovať,“ povedal. Tvrdí ale, že na nahrávke riešia voľbu generálneho prokurátora Dobroslava Trnku. „Ficovi eminentne záležalo na tom, aby bol Trnka znova zvolený za generálneho prokurátora,“ dodal Kollár.

 

„Ak niečo je, zverejnite to,“ reagoval krátko na obvinenia Robert Fico na brífingu. Novinári ho vraj nemajú otravovať s nezmyslami. Dodal,  že Boris Kollár bol v minulosti spájaný s mafiou a toto je len jeho pokus o vydieranie.

ŠKANDÁL! Marian Kotleba plánuje spolupracovať so stranou Smer

Opozičná ĽSNS podporí zvolanie mimoriadnej schôdze parlamentu…

Loading...
sk_SKSlovak
sk_SKSlovak